CZ-Ebay - Nákupy v USA, zásilky z USA

Rádi bychom Vám představili naši společnost CZ-EBAY.cz, která se zabývá nakupováním zboží ve státech a následném přeposílání těchto zásilek k Vám domů do ČR, nebo na Slovensko.V obchodech v USA je opravdu nepřeberné množství zboží přes značkové zboží až po ty méně známé a levné z asijských států a protože nám kurz dolaru stále přeje, proč si neudělat radost a nezkusit nakoupit i přes oceán.
Vůbec nevadí, že neumíte cizí řeč, že nemáte zkušenosti s nakupováním přes internet, taky nemáte platební kartu podporující platbu v zahraničí a vlastně ani nevíte, kde hledat. Na našich stránkach www.cz-Ebay.cz máte vypsané přímé odkazy na obchody v USA a stačí si jenom klikat, prohlížet obrázky zboží a v případě, že se Vám něco zalíbí, tak nám napsat email, popřípadě si udělat rovnou objednávku.
Vše funguje velice jednoduše a se vším Vám naši pracovníci rádi pomůžou, poradí a v případě zájmu nakoupí, uhradí, přebalí a zašlou k Vám domů. Z pohodlí svého domova můžete nakupovat vše, co jste nenašli v obchodech tady v Europě a mnohdy natrefíte na zboží, které se do EU vůbec nedováží. Dá se nakoupit a dovést téměř všechno, menší zásilky a balíky putují letadlem přes americkou poštu USPS do ČR, kde je na našem území přebírá Česká pošta a do 10 - 14 dnů máte zboží doma. Větší zásilky, které nesplňují rozměry pro zaslání do ČR zasíláme na naši pobočku na Slovensku (rozměry pro zaslání jsou dvakrát také velké), kde je naši kolegové přepošlou k Vám obratem. V případě, že je nutné uhradit za tyto zásilky clo a DPH, vše osobně vyřídí, uhradí a již proclenou zásilku pak zašlou do ČR. Naše společnost má zastoupení v třech státech (ČR-SK-USA) a proto můžeme pružně reagovat na každou vzniklou situaci a vyřešit ji téměř
obratem.

Všichni z CZ-Ebay Vám přejeme příjemné nakupování a hodně spokojenosti s našimi službami
Jsme tu pro Vás

kolektiv CZ-Ebay.cz
CZ-Ebay - Nákupy v USA, zásilky z USA Adresa : http://www.cz-ebay.cz
Kategorie: Internet, email, služby
Klíčová slova: Ebay cz, cz-ebay, ebay, zásilky z USA, zásilková služba, auto z usa, mákup v usa
Uloženo: 12.12.2008
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 2.5
Hodnocení webu: 2.3

Tip: Anketní systém - ankety, nástěnky, vzkazníky zdarma.

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde