ALTOS - internetový obchod, publikační s

Internet patří v dnešní době již ke standardním a bezkonkurenčně nejoblíbenějším mediím. Proto jen málokterá firma si může dovolit nemít vlastní prezentaci či internetový obchod (zkráceně e-shop). Produkty
ALTOS
Vám nabízí komplexní řešení. Výsledkem je obchodně úspěšný internetový obchod či internetové stránky, jejichž správa je realizována přes publikační systém ALTOS.

Publikační systém ALTOS (též redakční systém) se vyznačuje jednoduchou, intuitivní správou, kterou zvládne i méně zkušený uživatel. Nové stránky se vytváří pomocí WYSIWYG editoru tak snadno, jako je psaní v MS Wordu. Internetový obchod podporuje obchodování B2C zákazníků (koncoví zákazníci) i B2B zákazníků (obchodní partneři). Velkou výhodou před konkurenčními balíkovými řešeními je modulární koncepce, která umožňuje přizpůsobení Vašeho shopu / www prezentaci přesně na míru. Jako jedni z mála umíme napojit Váš nový internetový obchod / publikační systém na stávající informační (ERP)či účetní systém. Díky propojení je možná plná automatizace - tím snížení nákladů a zvýšení efektivity. Podpora multijazyčnosti je samozřejmostí.

Ke svým produktům nabízíme i profesionální podpůrné služby - internetový marketing. Úspěšně zvládnutý internetový marketing znamená konkurenční výhodu. Díky SEO optimalizaci a SEM budou Vaše prezentace a shopy na předních pozicích ve vyhledávačích a zajistí Vám vysokou návštěvnost. Bez SEO optimalizace na internetu - jako byste nebyli.
ALTOS - internetový obchod, publikační s Adresa : http://www.altos.cz
Kategorie: Internet, email, služby
Klíčová slova: internetový obchod, publikační systém, redakční systém, internetový marekting
Uloženo: 16.10.2008
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

Tip: Anketní­ systém - ankety, nástěnky, vzkazní­ky zdarma.

 
Copyright © 2005-2020 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde