ADi studio

Naší činností je především tvorba www stránek - webdesign. Nabízíme jak rozsáhlou tvorbu www stránek, tedy tvorbu: www stránek vhodných především pro začínající firmy a živnostníky. Tvorbu www stránek a webdesign realizujeme dle standardů HTML či XHTML přesně na míru Vašim potřebám tak, aby webdesign odpovídal Vaším požadavkům a Vašemu firemnímu image. V případě, že již webové stránky máte a nejste s nimi spokojeni, provádíme aktualizaci a redesign dle Vašich požadavků. Při tvorbě www stránek a realizaci webdesignu samozřejmě dbáme na SEO optimalizaci, tedy tvorbu www stránek provádíme v souladu s vyhledávači, tak aby se umísťovaly na předních pozicích.
Překládáme pro jednotlivé zákazníky, velké společnosti i menší firmy, včetně společností sídlících v zahraničí. Překlady do ruštiny i ukrajinštiny pro Vás realizují zkušení překladatelé a rodilí mluvčí, se kterými naše překladatelská agentura dlouhodobě spolupracuje.

Podklady pro překlady přijímáme v překladatelské agentuře elektronickou formou (email, CD/DVD, odkaz na webovou stránku) nebo v papírové podobě (brožury, knihy, manuály, právní smlouvy apod.). Překlady zpracujeme ve formátech Microsoft Word, Excel, AutoCad a dalších. Hotové překlady dodáme ve standardních i expresních termínech e-mailem, na CD, poštou, kurýrem nebo překlad předáme podle možností po domluvě osobně.

ADi studio Adresa : http://www.adistudio.cz
Kategorie: Internet, email, služby
Klíčová slova: ADi studio vytváří www stránky webdesign, grafické návrhy, bannery, optimalizuje
Uloženo: 20.06.2008
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

Tip: Anketní­ systém - ankety, nástěnky, vzkazní­ky zdarma.

 
Copyright © 2005-2020 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde