Internetové průzkumy a dotazníky zdarma

Pokud jste někdy realizovali nějaký vlastní průzkum (ať již do školy nebo do práce), strávili jste patrně nejprve mnoho času při sestavování dotazníku, následně při jeho distribuci mezi lidi, a konečně také zpracování přijatých odpovědí stálo nemalé úsilí.

I na českém internetu můžete nalézt mnoho konkurenčních služeb, které Vám s tvorbou dotazníku pomohou a poskytnou Vám profesionálně zpracovaný průzkum. Většinou se však za kvalitu musí platit, nebo jsou k dispozici zdarma jen krátké dotazníky s omezeným počtem respondentů. V případě, že nemáte vlastní respondenty, musíte prakticky vždy za každého respondenta zaplatit.

Díky spolupráci s několika středně velkými servery se podařilo vytvořit službu, která je ve srovnání s výše uvedenými stránkami prakticky bezkonkurenční.

S pomocí intuitivního průvodce si snadno nadefinujete vlastní dotazník (podporováno je i nastavení přeskakování otázek na základě různých odpovědí), pokud byste si náhodou nevěděli rady (i s netechnickými záležitostmi), je k dispozici rozsáhlá nápověda.

Následně odešlete dotazník k publikování a jakmile bude schválen, začne se zobrazovat tisícům lidí na různých partnerských stránkách denně. Tito lidé vyplňují dotazníky nikoli pro peníze (žádné nedostávají), ale proto, že Vám chtějí pomoci nebo sobě ukrátit volnou chvíli. Jedinou jejich "odměnou" je přístup k výsledkům všech veřejně realizovaných průzkumů (průměrný počet získaných respondentů je okolo 100).

Výsledky jsou doplněny o generované grafy, číselné odpovědi nabízí zobrazení základních statistických hodnot. Po vyhodnocení máte možnost si vypínat určité skupiny respondentů a očistit tak dotazník od nepotřebných údajů, nebo provádět analýzu závislostí mezi různými odpověďmi (vše v reálném čase pomocí pár kliknutí).

Kromě dalších drobných vymožeností a možností spolupráce (propojení) s ostatními weby je nabízen také prvotřídní ajax chat pro komunikaci nejen mezi respondenty a zadavateli průzkumů.

A že nepotřebujete zrovna realizovat žádný průzkum? To přece vůbec nevadí, i pro Vás bude na Vyplňto dostatek zábavy - při vyplňování cizích dotazníků...
Internetové průzkumy a dotazníky zdarma Adresa : http://www.vyplnto.cz
Kategorie: Internet, email, služby
Klíčová slova: marketing, průzkum, dotazník, seminární, bakalářská, diplomová práce, grafy
Uloženo: 19.05.2008
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 2.6
Hodnocení webu: 2.5

Tip: Anketní­ systém - ankety, nástěnky, vzkazní­ky zdarma.

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde