Co jste vždy chtěli vědět o web designu

Jak dlouho trvá návrh designu webových stránek?
Doba návrhu designu závisí především na velikosti webových stránek, tedy na počtu podstránek. Tvorba průměrného kvalitního designu se pohybuje od jednoho týdne až po jeden měsíc. Pokud má klient představu, jak by si design představoval, snižuje se jak cena, tak časová náročnost.

Jak probíhá tvorba designu webu a mobilní aplikace?
Jak design webu tak design mobilní aplikace začínají kvalitním zadáním. Občas má klient velmi jasnou představu, jak by měl design vypadat, někdy zase vůbec žádnou. Od toho jsme tu my, abychom poradili a pomohli klientovi nastínit, jak by design mohl vypadat. Design není jen o vzhledu, ale také funkčnosti. Návrh designu vždy konzultujeme s klientem a ladíme, dokud není zcela spokojen.

Je potřeba se vždy setkávat osobně?
Vždy je lepší se osobně setkat, protože komunikace je tak daleko jednodušší a rychlejší. Není to však podmínka nebo nutnost, například se zahraničními klienty komunikujeme vždy přes skype, mail nebo telefon.

Jaká je cena designu?
Kvalitní a originální design webových stránek začíná na 2.000 korunách za jednu stránku. Může se stát, že se cena vyšplhá až na 10.000 Kč. Nacenění je velmi individuální záležitost a opravdu záleží na tom, o jaký projekt se jedná.
Co jste vždy chtěli vědět o web designu Adresa : http://tvorbawebstranky.com
Kategorie: Internet, email, služby
Klíčová slova: design webu, web design, web design dotazy, responzivní design,
Uloženo: 21.10.2015
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

Tip: Anketní systém - ankety, nástěnky, vzkazníky zdarma.

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde