Společnost WebSupport spustila nové, mod

Příznivci slovenské webhostingové jedničky WebSupport se konečně dočkali. Společnost totiž dnes spustila novou webovou prezentaci, na níž intenzivně pracovala několik posledních měsíců.

"Starší a několikrát přepracovaný web byl v provozu již od roku 2008, ale čím dál více jsme cítili potřebu nahradit ho novější variantou, která bude splňovat ty nejpřísnější kritéria moderního webu," dodává Michal Truban, majitel a zakladatel společnosti WebSupport.

Nové internetové stránky jsou plně responzivní, takže si je bez problémů prohlédnete jak na svém počítači, tak na tabletu nebo chytrém telefonu. Web se může pochlubit také novou informační strukturou a obsahem všech stránek. Ty lze operativně upravovat ve vlastním administračním systému. Zajímavostí je, že na stránkách spolupracovala česká společnost madeo interactive s.r.o., která dodala kompletní grafický návrh webu a ilustrace.

Firma WebSupport si vybudovala silné postavení především díky elitní podpoře svých zákazníků a také skvělými službami. Svědčí o tom také fakt, že v základní nabídce tří webhostingových balíčků naleznete např. neomezené velikosti emailových schránek. Kromě toho nabízí 50% slevu při přechodu od konkurence nebo službu Freeweb, jež umožňuje hostování vybraným projektům zcela zdarma.

"Věříme, že nám nový web pomůže získat další spokojené klienty, kterým budeme schopni splnit i ta nejtajnější přání a požadavky. Touto cestou bychom dál rádi rozvíjeli značku WebSupport jakožto vyjímečného poskytovatele webhostingových služeb na českém a slovenském trhu," popisuje své vize do budoucna Michal Truban.
Společnost WebSupport spustila nové, mod Adresa : http://www.websupport.cz
Kategorie: Internet, email, služby
Klíčová slova: webhostig, domény, websupport, hosting, server
Uloženo: 10.07.2013
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

Tip: Anketní systém - ankety, nástěnky, vzkazníky zdarma.

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde