Zážitkové dárky

Taky si lámete hlavu, co dát jako vhodný dárek někomu z vašich blízkých? Už nemáte chuť se dívat, jak Váš dárek leží opomenutý někde ve skříni? Chcete udělat na Vaši blízkou osobu dojem a hlavně opravdu potěšit? Máme pro vás skvělé řešení.

Darujte zážitkové dárky

Zážitkové dárky jsou neobvyklou formou dárku pro každého, jak pro muže, tak pro ženy. Určitě obdarovaného překvapíte originalitou zážitkového dárku. Bačkory sice zahřejí, ale dlouho nevydrží, kytička potěší, ale brzy uvadne, zážitkové dárky si obdarovaný uchová navždy ve své vzpomínce, zanechají nezapomenutelnou stopu v srdci každého. Zážitkové dárky zůstávají.

Zážitkové dárky pro ženy

Většinu žen potěšíte relaxační masáží. Masáže se konají v luxusních salónech, které jsou v 6 různých městech ČR. Zážitkové dárky pro ženy mají svůj půvab. Představte si Vaši milovanou ženu, jak otevírá dárkovou krabičku a v ní objeví, místo halenky, která by jí určitě neseděla nebo by nebyla podle jejího vkusu, zážitkový certifikát. Nejdřív si ale přečte od Vás přání, které bude vytištěno na okrasném papíře, dle Vašeho zadání. Na něm si dozví, jaký zážitek si bude moci vychutnat a užít. Co třeba Královskou relaxaci v luxusním salónu, kde může potkat i našeho Zlatého slavíka Karla Gotta? Nebo dokonalou proměnu své vizáže s pomocí odborníků na Změnu image v profesionálním studiu přímo na Václavském náměstí? Nadšení a údiv nebere konce, to opravdu nečekala. Body pro vás.

Zážitkové dárky pro muže

Nechcete ve svém drahém muži, otci či synovi pěstovat návyk na alkohol? Nezajímá ho bavlněný pulovr byť věhlasné značky? Čím pak ale potěšit muže? Máme pro Vás spoustu skvělých tipů na zážitkové dárky pro muže. Tohle určitě znáte…. Váš drahý, byť je mu 40, 50 vzpomíná na to, jak spolu s kamarády prožil svojí vojenskou službu. To nadšení a radost z přízně posluchačů. Dopřejte mu si alespoň na chvíli návrat do „zeleného“… co takhle Projížďka v BVP a může vzít i synka či kamaráda… sdílená radost, dvojnásobná radost…nebo přímo jízdu v tanku… či může prožít jeden den jako člen jednotky S.W.A.T.? Nikdy Vám to nezapomene.

Zážitkové dárky Adresa : http://www.esennce.cz
Kategorie: Internet, email, služby
Klíčová slova: zážitky, zážitkové dárky, dárky pro muže, dárky k narozeninám
Uloženo: 16.01.2012
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

Tip: Anketní­ systém - ankety, nástěnky, vzkazní­ky zdarma.

 
Copyright © 2005-2020 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde