Profesionální e-mail marketing

Přemýšleli jste někdy, jak získat nové zákazníky a jak dát těm stávajícím vědět o veškerých novinkách, akcích a zajímavých nabídkách? Nasaďte e-mail marketing a zvyšte tak zisk vaší firmy.
Každá firma potřebuje aktivní obchod. Bez něj to nejde. Nečekejte, že si vás zákazníci pamatují a připomeňte se jim sami. Dejte jim e-mailem vědět o všem důležitém. Své první hromadné e-maily můžete pomocí systému Mail Komplet rozeslat ještě dnes. Systém Mail Komplet je specializovaný nástroj pro hromadné rozesílání e-mailů. Pomůže vám zajistit kompletní rozesílání e-mailů včetně vyhodnocení výsledků. Kličové vlastnosti, které vás posunou vpřed:
1.Personalizace e-mailů - získáte vyšší odezvu od zákazníků a lepší míru konverze. Vaše e-maily totiž nebudou vypadat jako hromadné a budou působit věrohodněji. Příjemce e-mailu nepozná, že byl e-mail rozeslán také ostatním.
2.Anti-spamová kontrola před odesláním - odhalíte, zda vaše e-maily projdou anti-spamovými filtry a dorazí úspěšně ke svým příjemcům.
3.Dostupnost bez instalace a možnost týmové spolupráce - systém je plně ovladatelný přes webový prohlížeč bez nutnosti instalace jakékoliv doplňkové aplikace.
4.Kompletní zajištění správy seznamů příjemců včetně automatického přihlašování a odhlašování příjemců.
5.Detekce chybných e-mailů - systém dokáže odhalit chybné e-maily a zobrazit jejich přehled.
Dejte zákazníkovi najevo, že si ho vážíte a věnujete mu maximální péči, kterou si zaslouží. Spokojený zákazník znamená zisk. Kvalitní e-mail marketing vám dopomůže k úspěšnému podnikání. Více informaci naleznete na http://www.mail-komplet.cz/
Profesionální e-mail marketing Adresa : http://www.mail-komplet.cz/
Kategorie: Internet, email, služby
Klíčová slova: maily hromadně, hromadné rozesílání e-mailů, kampaně, rozesílky, rozesílka, mass
Uloženo: 02.12.2011
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

Tip: Anketní systém - ankety, nástěnky, vzkazníky zdarma.

 
Copyright © 2005-2018 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde