Skloňování příjmení, jmen a titulů

Chcete někoho oslovit správně česky, ale nevíte, zda skloňujete jeho příjmení, jméno nebo titul správně? Chcete mít jistotu v tom, jak správně skloňovat? Chcete to naučit své obchodníky a telefonní operátory?
To vše Vám pomůže vyřešit naše služba skloňování příjmení. Řekneme Vám, jak správně skloňovat a pomůžeme Vám s hromadným skloňováním obsáhlých seznamů. Dokážeme vyskloňovat jména, příjmení i tituly v jakémkoliv množství. Cílem služby skloňování příjmení je pomoci firmám i jednotlivcům oslovovat korektně své partnery. Správné oslovení stojí tak málo času, přesto to téměř nikdo nedělá. A dělá-li to, dělá to často špatně. Oslovení, převod jmen do 5. pádu (vokativ) můžete využít pro oslovení v e-mailových kampaních. Pro tento účel jsme pro Vás připravili systém pro hromadné rozesílání e-mailů Mail Komplet. Se sytémem Mail Komplet je právě spjatá služba skloňování příjmení, kde můžete jména oslovení převést do správného tvaru, vokativu.
Víte, kolik obchodů je denně ztraceno jenom kvůli tomu, že obchodník svého zákazníka špatně osloví? Proč tomu tedy nepředejít? Služba skloňování příjmení Vám s tím pomůže.
Více o službě skloňování příjmení se dozvíte na stránkách http://www.sklonovani-prijmeni.cz

Skloňování příjmení, jmen a titulů Adresa : http://www.sklonovani-prijmeni.cz
Kategorie: Internet, email, služby
Klíčová slova: skloňování příjmení, skloňování, vokativ
Uloženo: 27.09.2011
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 3
Hodnocení webu: 4

Tip: Anketní­ systém - ankety, nástěnky, vzkazní­ky zdarma.

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde