Rozeslání e-mailů jako obchodní zbraň

Kvalitní e-mail marketing je v dnešní době podceňován množstvím firem. Široká veřejnost vnímá často marketingové e-maily jako spam. To vše kvůli stále se opakujícím základním chybám marketérů, kterým chybí kvalitní nástroj pro rozesílání e-mailů. Zbytečně.

Obchodní sdělení je třeba rozeslat taktně a s citem. Představte si, že by vaši obchodní zástupci k zákazníkovi vstoupili bez zaklepání, nevěděli, jak se zákazník jmenuje a vůbec netušili, zda může zákazník využít produkt nebo službu, kterou obchodník nabízí. Zdá se vám to absurdní? Přesto se mnoho firem podobným způsobem dnes a denně chová v momentě, kdy nasazují e-mail marketing. Tím zbytečně promarní svou šanci.

Přesné cílení na správnou skupinu příjemců a personalizace e-mailů je cestou k úspěchu. Všichni o tom mluví, ale už méně lidí vám řekne, jak to správně udělat. Odesílat e-mail po jednom je nesmírně pracné a zdlouhavé. Tuto úlohu za váš však může obstarat automatizovaný nástroj pro realizaci e-mail marketinguMail Komplet.

Nahrajete kontakty do systému, nastavíte e-mailovou kampaň a rozešlete ji jedním kliknutím. Po rozeslání e-mailů snadno vyhodnotíte efektivitu kampaní a vaše kampaně tak budou s postupem času čím dál lepší. Z množství příjemců se stanou opakovaně nakupující zákazníci a vy budete slavit úspěchy.

Dejte zákazníkovi najevo, že si ho vážíte a věnujete mu maximální péči, kterou si zaslouží:

•Oslovte zákazníka jménem.
•Usnadněte mu čtení e-mailu.
•Zaujměte grafickým e-mailem.
•Umožněte snadné odhlášení.

Personalizované e-maily rozeslané ze systému Mail Komplet vypadají, jako byste každý e-mail poslali zvlášť a působí tak důvěryhodněji. Zákazníci si navíc nebudou připadat jako jedni z mnoha a věnují vašemu obchodnímu sdělení mnohem větší pozornost, což se odrazí v počtu zakázek a objednávek.

Systém Mail Komplet je vyvíjen společností Webkomplet, s.r.o., která se specializuje na dodávku marketingových řešení, obchodních nástrojů, konzultací a školení. Svěřte se do rukou odborníků a získejte nástroj, který při své práci denně používá množství profesionálních marketérů.

Na stránkách společnosti naleznete veškeré informace o systému Mail Komplet a získáte přístup k obsáhlému zdroji informací pro hromadné rozesílání e-mailů. E-mail marketing se tak může stát vaší obchodní zbraní číslo jedna. Kromě řešení pro e-mail marketing můžete získat také kvalitní marketingové databáze a obchodní databáze firem, osob či telefonních linek.

Systém Mail Komplet nabízí jednoduché a intuitivní ovládání, nevyžaduje instalaci a je možno si ho ZDARMA nezávazně vyzkoušet. Pokud si navíc s čímkoliv nebudete vědět rady, získáte ochotnou radu od zkušených konzultantů.

Nejen tyto, ale i další skutečnosti dělají ze systému Mail Komplet komplexní řešení pro hromadné rozesílání e-mailů. Vyzkoušejte si systém a všechny jeho možnosti ještě dnes.

A aby byl růst vaší firmy rychlejší, zajistíme pro vás také obchodní databáze, aby vaše marketingové oddělení mělo na čem stavět. Databáze firem obsahující všechny firmy České republiky vám otevře dveře k lepším výsledkům.

Rozeslání e-mailů jako obchodní zbraň Adresa : http://mail-komplet.cz
Kategorie: Internet, email, služby
Klíčová slova: E-mail marketing, hromadné rozesílání emailů, mail komplet, obchodní databáze
Uloženo: 08.07.2011
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

Tip: Anketní systém - ankety, nástěnky, vzkazníky zdarma.

 
Copyright © 2005-2018 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde