ExpertKarel.cz - Šetří Váš čas i peníze!

Na český trh vstupuje portál ExpertKarel.cz, který velmi jednoduše spojuje dodavatele a zákazníky. Zákazník, buď jednotlivec nebo firma, zadá zdarma do našeho webového formuláře své znění poptávky na službu nebo výrobek a my oslovíme vhodné dodavatele. Portál takto agreguje poptávku po zboží nebo službách a oborově roztříděné a ověřené obchodní příležitosti zasílá registrovaným dodavatelům. Dodavatelé dostanou na svůj e-mail přesné znění požadavků klienta uvedené v poptávce včetně kontaktů na klienta a rozhodnou se, jestli je pro ně vhodné reagovat a zaslat nabídku svých produktů či služeb. Tímto velice jednoduchým principem ušetří jak zákazník tak dodavatel čas i peníze.

Ptáte se jak portál ušetří čas i peníze zákazníkům? Je to snadné, kyž hledáte dodavatele v různých zdrojích (internet, noviny, kamenné obchody, různé katalogy) ať zboží či službu, tak musíte postupně všem jednotlivě vysvětlovat co chcete vždy od začátku a teprve poté se dozvíme, že bohužel toto nenabízejí a musíme jít hledat dále. Pokud ale využijete naši službu, vyplníte formulář na našem serveru, což netrvá víc jak pět minut, tak konkrétní nabídky dostanete již během téhož dne a zároveň dostane řadu konkrétních nabídek a Vy si můžete nabídky porovnat a zvolit si tu nejvhodnější pro Vás. Pokud i Vy chcete ušetřit Váš čas a peníze, zadejte si poptávku na portále ExpertKarel.cz.

Ptáte se jak portál ušetří čas i peníze dodavatelům? Každý podnikatel, živnostník, obchodní zástupce nebo kdokoli se věnuje obchodu ví, jak je těžké najít nové zákazníky a kolik to stojí času a úsilí. Náš portál Vám však s tímto problémem pomůže. Při registraci si zvolíte své obory činnosti, ze kterých chcete získávat obchodní příležitosti a region ve kterém své služby poskytujete. Poté již budete získávat konkrétní nabídky přímo na Váš e-mail a stačí se rozhodnout, zda je pro Vás poptávka relevantní a zaslat nabídku. Takto snadno oslovíte konkrétní skupinu potenciálních klientů, kteří chtějí skutečně něco koupit. Za registrační poplatek, který je na velmi nízké úrovni, tak aby byl dostupný pro každého podnikatele či firmu získáte mnoho obchodních příležitostí, což i garantujeme. Pokud i Vy chcete ušetřit Váš čas a peníze, registrujte se jako dodavatel na portále ExpertKarel.cz.

Oficiální zahájení provozu portálu je stanoveno na 15.ledna 2011, ale do té doby můžete využít předobjednávky registrace za poloviční cenu a zajistit si obchodní příležitosti na celý rok.
ExpertKarel.cz - Šetří Váš čas i peníze! Adresa : http://www.expertkarel.cz
Kategorie: Internet, email, služby
Klíčová slova: poptávky, nabídky, dodavatel, obchodní příležitosti, zákazník, zakázky, klienti,
Uloženo: 02.01.2011
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

Tip: Anketní­ systém - ankety, nástěnky, vzkazní­ky zdarma.

 
Copyright © 2005-2020 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde