Internetový marketing

Ať již internetové stránky máte nebo jejich realizaci teprve plánujete a považujete je za jeden ze svých nejdůležitějších marketingových nástrojů, jistě se vážně zamýšlíte nad těmito otázkami:
• Jak zjistit, kdo je náš zákazník a jak mu co nejlépe připravit nabídku?
• Co udělat proto, aby nás zákazník na internetu jednoduše našel?
• Jak důkladně analyzovat konkurenci?
• Jak zajistit, aby se investice vložené do stránek neminuly účinkem?
• Jak na své stránky dostat co nejvíce návštěvníků - potencionálních zákazníků?
• Jak monitorovat a vyhodnocovat pohyb návštěvníků na stránkách?
• Jak definovat a vyhodnocovat cíle stránek?
• Jak investovat a vyhodnocovat prostředky vložené do internetového marketingu?
Jistě vás napadne i mnoho dalších otázek, ale pro úspěch celého projektu internetových stránek je velmi důležité, si hned na začátku tyto otázky vyjasnit a nastavit celkovou koncepci. Nedílnou součástí internetového marketingu je výběr vhodných klíčových slov, analýza konkurence, SEO optimalizace pro vyhledávače, budování zpětných odkazů, registrace do vyhledávačů, monitoring stránek, definování cílů, atd.
Máme pro váš řešení
V oblasti internetového marketingu jsme pro vás schopni všechny tyto služby zajistit a výrazně tak nasměrovat váš internetový projekt k úspěchu.
SEM - marketing ve vyhledávačích
Placené odkazy v internetových katalozích a vyhledávačích nabízejí ideální prostředek pro reklamní kampaně na internetu. Jejich úspěch je však závislý na dokonalé analýze konkurence, klíčových slov, cen za klíčové slovo a vlastní formulace textu odkazu. S poměrně nízkými náklady lze velmi dobře zacílit na potencionálního zákazníka.
SEM - marketing ve vyhledávačích
SEO optimalizace
Kvalitní SEO optimalizace na vybraná klíčová slova dokáže dostat stránku na přední pozice ve vyhledávačích. Jak sami z vlastní praxe víte, zajímá vás pouze několik prvních odkazů ve výsledku vyhledávání, kde většinou naleznete co potřebujete a na ostatní odkazy se již nedostanete. Proto je SEO optimalizace naprosto nezbytnou součástí procesu tvorby stránek a její absence může jejich úspěch a dosažení definovaných cílů vážně poškodit.
SEO - optimalizace pro vyhledávače
Budování zpětných odkazů - linkbuilding
Zpětné odkazy jsou odkazy směřující na vaše stránky z jiných webů na internetu a vyhledávače je vnímají jako pozitvní reference. Čím více kvalitních odkazů na vaše stránky vede, tím více jsou pro vyhledávače atraktivnější. Proto je budování kvalitních zpětných odkazů důležitou položkou internetového marketingu.
Budování zpětných odkazů - linkbuilding
Registrace do katalogů a vyhledávačů
Registrace do katalogů stránek vám přinese nejen spoustu kvalitních zpětných odkazů pro zlepšení pozic ve vyhledávání, ale také mnoho přímých příchozích návštěvníků na vaše stránky a v neposlední řadě napomáhá k budování image a značky společnosti.
Registrace do katalogů
Webdesign

Olga Neumanová
Studio Shark
http: //www. studioshark. cz/

Internetový marketing Adresa : http://www.studioshark.cz
Kategorie: Internet, email, služby
Klíčová slova: seo, sem, marketing
Uloženo: 30.01.2010
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

Tip: Anketní systém - ankety, nástěnky, vzkazníky zdarma.

 
Copyright © 2005-2018 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde