Formuláře a vzory zdarma ke stažení

Ukázky formulářů, tiskopisů, šablony, doklady a vzory zdarma ke stažení. Ze stránek si můžete stáhnout cestovní příkaz, daňový doklad, fakturu a mnohé další.Děkujeme Vám za návštěvu internetových stránek Formuláře ke stažení zdarma, které jsou Vám plně k dispozici 24 hodin denně po 365 dní v roce. Cílem stránek je usnadnit život podnikatelům, živnostníkům, úředníkům, sekretářkám a všem dalším, kteří čas od času musejí sepsat žádost, dohodu, nabídku nebo jinou obchodní či osobní písemnost.

Na stránkách naleznete ukázky a vzory dopisů městským a obecním úřadům, magistrátům, ale i finančnímu úřadu, zaměstnavateli či živnostenskému úřadu. Při tvorbě dopisů byl kladen důraz na formální i stylistickou správnost ukázek. Všechny dokumenty jsou uloženy ve formátech Microsoft Word 2003 resp. Microsoft Excel 2003.

U většiny formulářů, dopisů a žádostí tak stačí změnit pouze adresu příjemce a samotný důvod. Zcela zdarma si můžete stáhnout například daňový doklad, fakturu, cestovní příkaz a vyúčtování pracovní cesty či výpověď z pracovního poměru ze strany zaměstnance.

Formuláře a vzory zdarma ke stažení Adresa : http://formulare-ke-stazeni-zdarma.cz/
Kategorie: Internet, email, služby
Klíčová slova: formuláře, formuláře ke stažení, formuláře zdarma, formuláře ke stažení zdarma
Uloženo: 13.09.2009
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 3.5
Hodnocení webu: 5

Tip: Anketní­ systém - ankety, nástěnky, vzkazní­ky zdarma.

 
Copyright © 2005-2020 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde