Foťáky i pro laiky

Na Foxter.cz si vybere digitální fotoaparát úplně každý. Nemusíte znát význam ISO, mSD, MPx a jiných technických parametrů, abyste si vybrali vhodný fotoaparát. Stačí zvolit účel užívání fotoaparátu, maximální cenu a Foxter Vám nabídne fotoaparáty vhodné přímo pro Vás.

Tato nová služba - Nákupní rádce je dostupná na portálu Foxter.cz, který nabízí mnoho dalších funkcí pro usnadnění nakupování.

Nákupní rádce umožňuje uživatelům jednodušší výběr zboží podle účelu a okolností užívání. Běžný zákazník většinou nerozumí všem technickým údajům u vybíraného produktu, a tak většinou vybírá intuitivně bez potřebné znalosti a ne vždy vybere správně.

Právě nákupní rádce pomůže běžnému zákazníkovi produkt vybrat pomocí několika otázek, které se zaměřují na používání daného produktu. Uživatel na tyto otázky vybírá z připravených odpovědí, a na základě těchto odpovědí mu nákupní rádce zobrazuje vyhovující zboží. Otázky a odpovědi jsou formulovány tak, aby jim rozuměl i laik a nebylo nutné znát technické parametry.

Momentálně můžete pomocí nákupního rádce vybrat digitální fotoaparát, bude následovat výběr chladniček, televizorů, mobilních telefonů a dalších


Foťáky i pro laiky Adresa : http://www.foxter.cz/
Kategorie: Internet, email, služby
Klíčová slova: digitální fotoaparáty, nákupní rádce, výběr digitálního fototaparátu
Uloženo: 31.08.2009
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

Tip: Anketní systém - ankety, nástěnky, vzkazníky zdarma.

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde