Web-Recenze


Instituce, organizace, úřady

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V  W  X  Y Z  ?Telefonická poradna pro spotřebitele rad - Občanské sdružení spotřebitelůJiž více než 18 let je činnost této neziskové organizace neodmyslitelně spjata s ochranou spotřebitelů a nezávislým testováním výrobků.

Dobročinný bazar Nadačního fondu Pomozte - Online dobročinný bazar provozovaný Nadačním fondem Pomozte darem. V bazaru je k dostání převážně oblečení. V online dobročinném bazaru nakoupíte dámské, dětské i pánské oblečení a další věci.

Výhody virtuálneho firemného sídla - Alternatíva virtuálne sídlo v dnešných podmienkach poskytuje legislatívne plnohodnotné umiestnenie spoločnosti na uvedenej adrese.

Slavnostní otevření - Uprostřed vystřelených konfet a vznášejících se balónků byla slavnostně spuštěna páska z nové budovy Ideální organizace Scientologické církve ve Phoenixu, hlavním městě státu Arizona.

Scientologové přestřihli pásku - Více než 1000 scientologů z města Buffalo a okolí se sešlo v sobotu 30. června, aby oslavili znovuotevření Scientologické církve Buffalo.

Scientologie - SCIENTOLOGIE: JAK POMÁHÁME — ZPRÁVOU O LIDSKÝCH PRÁVECH OSLOVUJEME MILIONY

Tvoříme svět bez drog - Scientologická církev Cambridge v Kanadě spouští projekt aktivní pomoci pro svou komunitu

R. JELÍNEK sa uchádza s Plum a Pear vodk - Tradičný výrobca kvalitných značkových liehovín, spoločnosť RUDOLF JELÍNEK, po veľkom úspechu ochutenej Plum vodky so slivkovou príchuťou v ČR, sa rozhodol rozšíriť svoje odbytové teritórium i na Slov

Scientologie - Pomocí Scientologie dosahují lidé po celém světě dlouho hledaný cíl – skutečné duchovní svobody.

Scientologie v České republice a světě - Konečným cílem scientologie je pravda, duchovní osvícení a svoboda pro všechny.

Scientologická církev ve světě - Vlády a soudy v mnoha různých zemí uznávají náboženský charakter Scientologie. Záměrem těchto stránek je poskytnout vám určitou představu o tom, jak je na scientologii nahlíženo v Evropě i v dalších č

Scientologie - slovo Scientologie doslova znamená „studium pravdy“. Pochází z latinského slova „scio“, což znamená „vědění v plném smyslu slova“ a řeckého slova „logos“, což znamená „studium něčeho“.

Scientologie v Jižní Americe - Scientologie v Jižní Americe je k nalezení v Argentině, Kolumbii, Mexiku Venezuele, Chile, Brasílii, Kostarice, Dominikánské republice, Ekvádoru, Hondurasu.

lidská práva a Scientologické církev - Vzdělávací konference o lidských právech v Scientologické církvi Moskva.

Co je Scientologie - Hlavním cílem Scientologie je opravdové duchovní osvícení a svoboda

Strana 1   Strana 2   Strana 3   Strana 4   Strana 5  

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 26162