Web-Recenze


Informace, zpravodajství­

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V W  X  Y Z ?All About Marketing - Na webu About Marketing se dozvíte, jak si udržet své postavení na trhu a nechat konkurenci za sebou.

Novinky obráběcí stroje a technika, - Novinky obráběcí stroje a technika, dřevo obráběcí stroje, kovo obráběcí stroje, stavební technika, zemědělská technika a manipulační technika. Bazar strojů.

Stavební spoření - O změnách ve stavebním spoření se mluví už dlouho. I když se v systému stavebního spoření schyluje ke změnám, klienti o tento finanční produkt i nadále stojí.

Šrotovné - Čo a ako - coaako.info - Základné informácie o šrotovnom - Čo je to vlastne šrotovné? Kto má nárok na šrotovné? Koľko činí šrotovné? Sú nejaké podmienky, aké auto si môžem a aké nemôžem kúpiť v prípade podpory šrotovného?

O spotřebičích.cz - Novinky, rady a postřehy o domácích spotřebičích

ENERGIEBYDLENI.CZ - Magazín o dotacích, - Internetový magazín, který pomáhá čtenářům zorientovat se ve světě dotací na bydlení, stavebních novinek, moderního bydlení a úspor energií.

Investiční web - Investiční tipy, videozprávy a další informace ze světa akcií, dluhopisů, měn, komodit a fondů. Investiční web - inspirace pro úspěšnou investiční strategii.

Číslování.info - portál o polygrafii - Informace o ofsetovém tisku, knihtisku, o vazbě, formátech a rozměrech papírů a obálek. Info o číslování a perforaci z tiskařského hlediska.

proucesy.info - Svatební účesy - Na našich stránkách naleznete praktické informace o péči o vlasy, tipy na módní účesy letošního roku a základní rozdělení a vhodnost použití účesů pro jednotlivé typy vlasů. Dále se dozvíte, jaký účes

Extreme Web - Pokud chcete vědet, jak je celý web navržen a jak tento projekt funguje.

Katastr nemovitostí - Portál Katastr nemovitostí (KN) je pomocníkem v obchodě s nemovitostí. Funkce zdarma: Nahlížení do katastru nemovitostí, přes on-line aplikaci, bez registrace. Manuál jak na KN.

Moderní tapety na stěnu a na zeď - Vybrat z nesčetného množství barev a povrchů tu správnou tapetu vám pomůže tento web. Díky němu máte možnost snadněji se rozhodnout pro tu pravou a ještě vás naučíme, jak vytapetovat bez problémů.

www.ekonomicke-softwary.cz - Portál ekonomicke-softwary.cz je určen pro všechny kdo hledají první nebo nové softwarové řešení ekonomického typu pro sebe či svojí společnost.

Rady kutilům - Pravidelný nepravidelník na téma kutilové a kutilství.

Máma na mateřské - Web pro maminky i tatínky. Přinášíme informace které vám pomohou si mateřství pořadně užít a hezky je i prožít.Články, soutěže, diskuze, poradna s odborníky a další.

Doprava v praxi - Logistický a informační portál o dopravě.

Nový portál práce a volných míst - Ve středu 14.7.2010 jsme na adrese www.volna-mista-prace.cz spustili nový pracovníportál, kde momentálně naleznete nabídky z úřadů práce z celé České republiky, kterých je přes 12 000,do budoucna počí

O povlečení - Informační stránky o ložním prádle.Jak správně vybrat povlečení či prostěradlo.Informace o velikostech povlečení, materiálu a provedení ložního prádla.

Dámské zimní bundy - Dámské zimní bundy-Dámy, kupte si pěknou a hřejivou bundu. Informační stránka o dámských zimních bundách. Zimní bundy, lyžařské zimní bundy, bundy Horsefeathers.

Kancelářské Odpadkové koše - Kancelářské odpadkové koše - Nabízíme odpadkové koše plechové i plastové. Odpadkové koše venkovní a vnitřní. V nabídce nalezenete širokou škálu košů.

Podnikavost v Evropě převládá - Podnikání se těší v Evropě pozitivní reputaci. Podle výsledků studie společnosti Amway více než 69% osob dotázaných v 11 evropských zemích prokázalo pozitivní přístup k samostatné výdělečné činnosti.

Aktuálně o světle a osvětlení - Profesionální informace o světle, osvětlování, světelné technice, moderních světelných zdrojích a dalších souvisejících oborech pro laickou i odbornou veřejnost. Adresář firem, inspitarivní projekty,

Úřad práce a rekvalifikační kurzy - Úřad práce jako státní instituce disponuje prostředky, které jsou vynakládány na usnadnění nalezení práce pro jednotlivé uchazeče. Uchazeči navštěvující úřad práce mají možnost rekvalifikace do jiného

Job, Jobs? jednoduše prostě práce! - Dnešní doba na náš chrlí denně několik cizích výrazů většinou převzatých z angličtiny. Při hledání nabídky práce Vás může zaskočit samotný fakt, že práce se nejmenuje jen práce, ale také je nazývána

Gastronomie typ - Foodblog o vaření a receptech.

Strana 1   Strana 2   Strana 3   Strana 4   Strana 5   Strana 6   Strana 7   Strana 8   Strana 9   Strana 10   Strana 11   Strana 12   Strana 13   Strana 14  

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 26162