Web-Recenze


Informace, zpravodajství­

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V W  X  Y Z ?Astronomický objav: planéta Gudrasival - Ide o obývateľnú planétu?

Investiční web - Investiční tipy, videozprávy a další informace ze světa akcií, dluhopisů, měn, komodit a fondů. Investiční web - inspirace pro úspěšnou investiční strategii.

Volby 2009 - Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Předčasné volby 2009 jsou výsledkem vyslovení nedůvěry vládě z jara 2009.

Vrátí se Petra Buzková do politiky? - Jedna z nejpopulárnějších a nejhezčích českých političek Petra Buzková komentuje spekulace, podle kterých se má vrátit do české politiky.

Phonosolar na Solarexpo 2011 - Již 12. ročník mezinárodní výstavy a konference Solarexpo 2011 se konal ve dnech 4. až 6. května 2011 v italské Veroně.

Phono Solar na Intersolar 2011 - e dnech 8. až 10. června 2011 se v německém Mnichově uskuteční další ročník největšího světového veletrhu solárních technologií Intersolar 2011.

HAMBURG věnoval novou Ideální organizaci - otevření Ideální organizace Scientologické církve v Hamburku

Webziny - Webziny.cz shromažďují odkazy na zajímavé články uveřejněné v rámci českého Internetu

PR články - PR články a tlačové správy patria medzi osvedčené nástroje public relations a internetového marketingu.

SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ V TEL AVIVU - 21. srpna se národní i městští představitelé a náboženští vůdci připojili k scientologům z Izraele a dalších 27 zemí, aby společně oslavili otevření nového scientologického centra v Tel Avivu.

Seznamte se s Scientologem - Cesta ke svobodě v podání Yulie Gouldové| Clearwater, Florida, USA, 5. září 2012 |

Seznamte se se scientologem - Šťastný konec Barbary Schneiderové| Švýcarsko, 3. září 2012 |

Jak efektivně odpovídat na pracovní nabí - Určitě si myslíte, že na pracovní nabídky umíte odpovídat. Většina uchazečů o práci prohledává internet s připraveným životopisem a hromadně rozesílá odpovědi. To, že úspěšnost takového hledání práce

Seznamte se s scientologem - Jim Brewer - Jim Brewer, bývalý střední útočník NBA a člen olympijského teamu basketbalu mužů v roce 1972, vzpomíná na sportovní soutěžení na hrách v Mnichově a na směr, kterým se jeho život od té doby ubírá.

Padova, Itálie Tisíce lidí slaví nový S - 27.října 2012Více než 7000 scientologů a jejich hostů z celé Itálie a Evropy se sešli na oslavu slavnostního otevření Ideální organizace Scientologické církve (Ideal Org) v Padově v sobotu 27. října.

"Zlatá medaile" za drogy - "Zlatá medaile" pro Britské Scientology v protidrogové výchově a prevenci| SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ • 22.listopadu 2012 |

V USA dosahuje drogový boj - V USA dosahuje drogový boj kritického bodu/zneužívání teenagerů tlumícími prášky stoupá

SCIENTOLOGICKÁ CÍRKEV OTEVŘELA NÁRODNÍ Ú - | WASHINGTON, D.C. 12.9.12Státní hodnostáři připojili k více než tisíci scientologům a hostům, aby oslavili slavnostní otevření Úřadu národních záležitostí Scientologické církve ve Washingtonu, D. C.

Scientologové vytváří aliance, aby utiši - Mexičtí scientologové, kteří se angažují na poli protidrogové prevence již více než 25 let, se připravují na rok 2013. Vytvářejí aliance s veřejným a soukromým sektorem, aby zvýšili úroveň protidrogov

Nový Zéland - Partnerství scientologů a - Scientologická církev a Maorští strážníci z Mangere, jednoho z předměstí největšího města na Novém Zélandu Aucklandu, začali rok 2013 tím, že znovu potvrdili svůj cíl, kterým je Nový Zéland bez drog

Scientologie: Jak pomáháme - Scientologie: Jak pomáháme — lidská práva směřují na Jamajku

Scientologická církev Dánsko podporuje p - Na oslavu Dne lidských práv OSN pochodovaly stovky studentů Kodaní ve jménu lidských práv pro všechny

Scientologická církev vydává novou brožu - Nová brožura nabízí pomoc Scientologických církví po celém světě ve jménu Všeobecné deklarace lidských práv OSN

Scientologická církev pořádá pochod za l - | Kaohsiung, Taiwan • 26.ledna 2013 |Scientologická církev zorganizovala program ke Dni lidských práv, aby zvýšila povědomí o lidských právech.

Scientologická církev Milano podporuje l - | Milano, Itálie • 28. ledna 2013 |Scientologická církev Milano v Itálii spolupořádala svůj každoroční koncert za lidská práva, aby získala finance na vzdělávání v africkém Togu.

Strana 1   Strana 2   Strana 3   Strana 4   Strana 5   Strana 6   Strana 7   Strana 8   Strana 9   Strana 10   Strana 11   Strana 12   Strana 13   Strana 14  

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 26162