Web-Recenze


Informace, zpravodajství­

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V W  X  Y Z ?CzechTek 2005 WebLog - Blog zabývající se aktuálním zpravodajstvím o událostech a vývoji situace po policejním zásahu na FreeTekno festivalu CzechTek 2005.

Chybíšmi.cz -nalezněte ztracené kontakty - Stránky sloužící k hledání ztracených kontaktů - rodina, přátelé, spolužáci, vojáci a další.

Číslování - o tisku - Informace o typech polygrafických tisků – ofsetový tisk, knihtisk, o vazbě, formátech a rozměrech papírů a obálek. Informace o číslování a perforaci z tiskařského hlediska.

Česko-slovenský - Ako sa to robí? - Však viete vytvoriť niečo lepšie ako vás sused? Alebo máte nejaký zlepšovák na niečo, čo nikto iný nedokáže. Alebo jednoducho viete, ako sa robí niečo, čo iným ľudom pomôže.

Chybička.cz - Slovník překlepů - Chybička.cz, aneb nikdo není dokonalý! Najdete zde překlepy, chyby a omyly, kterých se lidé na internetu dopouštějí při psaní textu.

CZ ARMY stránky o Armádě České republiky - Na stránkách cz army najdete informace o AČR. Jako například hodnosti, videa, technika, aktuality nebo útvary.

Česko Dnes - Česko dnes - zprávy, nemovitosti, cestování, inzeráty, recepty, rady

ClubOfTraders.com - „ClubOfTraders.com je populárně-naučný magazín zaměřený na obchod a sport,je psán suverénně - hooligans stylem (rivalta, burcování, provokace, ... vše v mezích zákona), nechybí v něm ani satira - anti

Číslování.info - portál o polygrafii - Informace o ofsetovém tisku, knihtisku, o vazbě, formátech a rozměrech papírů a obálek. Info o číslování a perforaci z tiskařského hlediska.

ČESKÁ MLÁDEŽ SE DOZVÍDÁ O KLÍČI KE ŠTĚST - ČESKÁ MLÁDEŽ SE DOZVÍDÁ O KLÍČI KE ŠTĚSTÍKARLOVY VARYMENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 26162