Arábie Objektivně

Smyslem tohoto Webu (blogu). Je objektivně informovat lidi o tom co se děje na blízkém východě a v dalších zemích kde je hlavním náboženstvím Islám. Předem bych chtěl upozornit, že tuto stránku neprovozuje náboženský fanatik a není sponzorem žádné teroristické skupiny, jak si někteří lidé myslí.
Blog je každý den aktualizovat v průměru 3 zprávami denně, podle toho co se právě v arabském světě děje. Jako zdroje informaci blogu slouží všechna světová media od katarské Al Jazeera, BBC, Reuters až po Saudsko arabský Arab News. Samozřejmě se na blogu objevují i autorské články, například cestopisné články o cestách po arabských státech.
Dále na Blogu najdete ankety týkající se problémů Arabského světa. Jedno s nejaktuálnějších zpravodajství ohledně války v Iráku a Izraelsko Palestinském konfliktu. Věnujeme se i u nás málo známým tématům jako je válka v Súdánu.
Pakliže vám dění v Arabském světě není ukradené, určitě navštivte tento blog. Ještě chci upozornit, že nepatřím k síti webu, které se snaží lží a neobjektivním zpravodajstvím poštvat co nejvíc lidí proti Islámskému a arabskému světu.Arábie Objektivně Adresa : http://rasmusenras.sblog.cz/
Kategorie: Informace, zpravodajství­
Klíčová slova: Arábie, Islám, Zpravodajství, Blízký východ, Muslimové, terorismus
Uloženo: 09.08.2007
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 1
Hodnocení webu: 1

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde