Zahájení bezpečného léta


| VÝCHODNÍ TAMPA, FLORIDA • 6. ČERVENCE, 2013 |Dobrovolníci ze scientologické církve pomáhají v Tampa Bay, oblasti s rodinami, zajistit bezpečné léto prostřednictvím brožurek Cesta ke štěstí.

Dobrovolníci ze Scientologické církve se v duchu sezóny sešli dne 8.června na festivalu “Mějte bezpečné léto”společenství východní Tampy za revitalizaci partnerství, který proběhl v parku Alfreda “Ala” Barnese, Jr. zatímco si ho užívaly rodiny.

Povzbuzeni zprávou Floridského oddělení donucovacích orgánů, z níž je zřejmý výrazný pokles kriminality v oblasti Tampy, rozdávali dobrovolníci kopie Cesty ke štěstí, nenáboženského morálního kodexu sepsaného autorem, humanitaristou a zakladatelem Scientologie L. Ron Hubbardem. Tato brožura poskytuje praktické morální zásady, které mouhou být užity pro zlešení jakéhokoli období.

Účast církve na této události byla součástí celoročního závazku snížit kriminalitu v regionu. Dobrovolníci rozdali kopie Cesty ke štěstí 80 procentům domácností ve východní Tampě a jen v uplynulém roce zorganizovli desítky seminářů pro mládež ve východní Tampě, aby je obeznámili s 21 zásadami, které podporují úctu k sobě samému, své rodiny a ostatním.

Od prvního vydání této nesmírně populární brožury v roce 1981 jí bylo rozdáno již více než 100 milionů v 205 zemích a oblastech, s cílem poskytnout morální kompas, podle kterého může žít kdokoli.

Scientologická církev a její členové jsou hrdí, že se mohou podělit o nástroje pro šťastnější život, které jsou obsaženy v Cestě ke štěstí, se všemi, kdo pracují na vybudování lepšího světa. Pro více informací navštivte Scientology.org.


Zahájení bezpečného léta Adresa : http://www.scientologie.cz
Kategorie: Informace, zpravodajství
Klíčová slova: Dianetika, Scientologie, L. Ron Hubbard
Uloženo: 25.07.2013
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde