Zpravodajský server 1-zprávy.cz

Díky tomuto portálu již nemusíte procházet řadu specializovaných stránek, vše nyní naleznete na jednom místě.

1-zprávy.cz – zpravodajství pro každý den

Zpravodajský systém serveru 1-zprávy.cz prochází non-stop 24 hodin/denně renomované české newsportály, elektronické magazíny, zájmové servery a automaticky přidává do jednotlivých kategorií konkrétní příspěvky. Udělá tedy veškerou práci spojenou s vyhledáváním informací svým způsobem za Vás. Navštivte www.1-zpravy.cz, vyberte příslušnou kategorii a nechte se zaplavit novinkami ze světa sportu, kultury, ekonomiky, bulváru, bydlení, gamingu a dalších, neméně zajímavých oborů.

Mimo klasických článků s obrazovými podklady, Vám řadu zpravodajských příspěvků přinášíme také formou krátkého videozpravodajství od tuzemských internetových serverů. Můžete se tedy nechat vtáhnout přímo do centra dění. Neuniknou Vám záznamy dopravních nehod, kulturních akcí, bulvárních reportáží, rozhovory s hvězdami apod.

“První zprávy“ dále nabízejí on-line sledování vysílání zpravodajských kanálů ČT24 a Z1, které Vám zajistí přísun čerstvých obrazových podkladů, diskuzí a reportáží. Přesnou předpověď počasí přináší on-line vysílání METEO-TV.

Těm z Vás, kteří využívají čteček streamu RSS, má portál 1-zprávy.cz také co nabídnout. V tomto případě si Vás novinky z jednotlivých oborů doslova najdou samy. RSS generátor prvních zpráv lze totiž nastavit pouze na témata, o které skutečně stojíte. Na stránkách www.1-zpravy.cz si tedy budete moci číst výhradně zprávy, které Vás zajímají...

Pokud používáte mobilní internet, 1-zprávy.cz Vás rovněž nezklamou. Systém tohoto zpravodajského portálu automaticky detekuje přístup přes mobilní zařízení, upraví náročnost na rychlost připojení, odstraní reklamu a použije další prvky pro urychlení komunikace se serverem. 1-zprávy.cz jsou přístupné z mobilního telefonu, pda a dalších komunikačních zařízení. Máte tedy jedinečnou možnost být neustále v centru dění a to všude, kde má Váš operátor pokrytí.

„Přesvědčte se sami o výhodách prvních zpráv, navštivte www.1-zprávy.cz“
Zpravodajský server 1-zprávy.cz Adresa : http://www.1-zpravy.cz/
Kategorie: Informace, zpravodajství
Klíčová slova: zprávy
Uloženo: 15.09.2010
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde