Aktualizovaný magazín - Šťastné ženy

Kapička štěstí každý den pro každou ženu

– to jsou Šťastné ženy.

Jste žena jakéhokoli věku, zájmů, vzdělání.... a ráda brouzdáte po internetu? Ano? Pak jsou následující řádky určené právě Vám.

Rádi bychom Vám představili internetový magazín Šťastné ženy.

Jak již sám název napovídá, naším cílem je, aby se zde každá žena cítila dobře, v pohodě a bylo jí u nás prostě fajn. Podle narůstajícího počtu stálých návštěvnic se nám to snad i daří. Na našem magazínu vládne příjemná, přátelská atmosféra a každý den tu najdete spoustu nových a zajímavách článků, anket, soutěží, kvízů apod.
Zajímá Vás více? Tak se pojďte trošku projít a prohlédnout si, co magazín Šťastné ženy nabízí.

Články
Každý den včetně soboty vychází několik nových článků, ze kterých si jistě vyberete něco pro sebe. Kromě klasicky ženských témat o kosmetice, výchově dětí, partnerských problémech atd. přinášíme i zajímavé cestopisy, dokumenty a reportáže. Dvakrát týdně se můžete těšit na náš pravidelný seriál o životě jedné normální rodinky a také na velmi oblíbené příběhy, které jsou vyprávěny ve valašském nářečí a při jejichž čtení Vaše oči rozhodně nezůstanou suché. Ovšem slzy Vám nepotečou dojetím, ale smíchy.

Kvízy
Také si ráda ověřujete své znalosti z různých oblastí? Pak si u nás přijdete na své. Kvízy vážné, nevážné i zcela okatě odlehčené jsou na našem magazínu velmi žádané.

Soutěže
Vyhrát občas nějakou drobnost, nebo dokonce větší obnos peněz či hodnotnější dárek, to se hodí vždycky. I maličkost potěší a člověk má pak hned hezčí den. Soutěží je u nás hodně a je velká pravděpodobnost, že i Vy budete jednou vylosována a budete se radovat ze získané výhry.

Recepty
Málo platné, kuchyně a sporák jsou nedílnou součástí života většiny žen. Jenže kdo má pořád vymýšlet, co uvařit. Když se zeptáte manžela, zahuhlá něco ve smyslu „mně je to jedno“ a teď babo raď. V hlavě se honí spousta dalších starostí a jediné jídlo, na které si zrovna dokážete vzpomenout, je párek s kaší, ale to jste měli předevčírem... Tak na tohle už můžete zapomenout. U nás najdete každý den nový recept a zároveň kuchařku v podobě rubriky Vaříme dobroty. Je velmi přehledně uspořádaná a snadno se v ní zorientujete. Recepty přibývají každý den, a tak se naše kuchařská databáze stále doplňuje a rozšiřuje.

Diskusní fórum
Každý den je také na magazínu vyhlášeno nějaké aktuální téma, něco, co člověka nutí zamyslet se.. V rámci rubriky Vaše diskusní fórum se pak můžete zapojit do debaty s ostatními čtenářkami.

A když už jsem u toho povídání a debatování. I v této oblasti si u nás přijdete na své. Najdete zde množství diskusí na rozličná témata a spoustu spřízněných duší. Můžete si dokonce založit i svou vlastní diskusi....

To je v kostce asi vše o magazínu Šťastné ženy. Tento výčet ale není úplný... Pokud Vás zaujal, přijďte mezi Šťastné ženy, rádi Vás uvidíme. Těšíme se na Vás na www.stastnezeny.cz


Aktualizovaný magazín - Šťastné ženy Adresa : http://www.stastnezeny.cz
Kategorie: Informace, zpravodajství­
Klíčová slova: soutěže, články, diskuse, zábava, rady, zajímavosti, recepty, kvízy,
Uloženo: 14.03.2006
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 3.4
Hodnocení webu: 3.4

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde