Novinka – zfilmovaná kniha odpovídá na o

Novinka – kniha Scientologie: Základy myšlení v podobě filmu, jež je první knihou L. Rona Hubbarda o teorii a praxi Scientologie, je reakcí na nebývalou poptávku ve světě. Tento film byl natočen a vydán jako odpověď na ohromný zájem o Scientologii, který se projevil více než 160 miliony návštěvníků oficiálních internetových stránek církve, kteří chtějí vědět Co je Scientologie? Tento film, který je k dispozici v angličtině a dalších 15 jazycích, včetně čestiny, poskytuje odpovědi zcela novým způsobem.

Jako unikátní moderní náboženství, Scientologie je více než jen systémem víry. Obsahuje praktickou technologii, kterou může jakákoli osoba okamžitě použít a rovnou tím zlepšit jakýkoli aspekt svého života. Zfilmovaná kniha Scientologie: Základy myšlení bere diváka na strhující filmovou podívanou popisující scientologickou technologii a její použití. Zde je cesta, na které se divák vizuálně seznámí a porozumí principům, které definují základní stavbu a podstatu toho, jak život funguje, spolu s částmi, které tvoří “hru života”.

Jako průvodce touto důležitou knihou stejného titulu od pana Hubbarda, nový film kombinuje sílu psaného slova s tou nejpokročilejší a nejmodernější počítačovou grafikou, která dává principům Scientologie zcela nový a dříve nepoznaný rozměr. Každý objev, odhalený v této knize, je ilustrovaný dech beroucími obrázky počítačové grafiky protkaných živou akcí. Výsledkem je revoluční výukový nástroj 21. století, jenž umožňuje dosáhnout úplného porozumění toho, co tvoří mysl, duši a život.

Film Scientologie: Základy myšlení je k dostání na DVD a Blu-ray.

Toto je už dohromady pátá kniha pana Hubbarda, která byla zfilmovaná během posledních třech let. Dalšími jsou:
•Ke knize Dianetika: Moderní věda o duševním zdraví byl vydán její vizuální průvodce, čtyřapůlhodinový film Jak používat Dianetiku, který diváka provází krok za krokem dianetickými principy a procedurami, které vedou ke stavu, o kterém člověk snil po celé věky – stavu Clear.
•Film Problémy práce, vytvořený přímo ze stránek stejnojmenné knihy, ilustruje základní scientologické principy pro použití v každodenním životě.
•Film Scientologická příručka – nástroje pro život je tvořen 19 filmovými kapitolami, které poskytují úvod do 19 různých částí scientologické technologie, například studijní technologie, výchovy dětí a řešení konfliktů.
•Film Cesta ke štěstí představuje úplný nenáboženský morální kodex, sepsaný panem Hubbardem, ve zfilmované podobě, který obsahuje každou z 21 zásad založených na zdravém rozumu, jež jsou ilustrované sérií vzájemně propojených životních příběhů.
Všechny výše uvedené filmy jsou k dispozici v angličtině a 15 dalších jazycích a některé z nich i v češtině.
______________
Scientologické náboženství bylo založeno autorem a filozofem L. Ronem Hubbardem. První Scientologická církev byla otevřena ve Spojených státech v roce 1954 a do dnešního dne se rozšířila do více než 11.000 církevních organizací, misí a přidružených skupin s miliony členů ve 167 zemích.

Více na: www.dianetika.cz

Novinka – zfilmovaná kniha odpovídá na o Adresa : http://www.dianetika.cz
Kategorie: Filmy, seriály, televize
Klíčová slova: Dianetika, Scientologie, L. Ron Hubbard
Uloženo: 27.02.2013
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2022 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde