Madam – Domina – Klára

Madam Klára je Domina hledající otroky na BDSM mučení mužů pro výchovu formu sex po telefonu. Spanking, anál a převýchova subíků. Mdam Klára zbožňuje mučení penisu a anální sex. BDSMi spanking na profi úrovni s naší Dominou. Jsem velmi přísná, nápaditá a náročná Domina, kterou vzrušuje mučení mužů. Přijmu i otroky bez zkušeností s BDSM praktikami.
Pokud tě láká fyzické i psychické mučení, jsi tu správně. Mé výchovné lekce probíhají formou úkolů, které ti zadám přes telefon. Sama určím, kdy mi zavoláš zpět nebo pošleš sms o splněném úkolu. Bez milosti budeš trestán za každou svou slabost, nedostatečné splnění úkolu či nedodržení zadaného termínu. Budu vyžadovat tvou naprostou oddanost své Madam. Když chci, a jsem se svým subíkem spokojena, umím být také hravá a empatická. Umím ocenit oddanost a píli. Vše proberem na první lekci, kde dostaneš úkol, na kterém si vyzkouším tvou výdrž, poslušnost i oddanost své nové Madam. Moje dominance vychází z mého nitra a je pro mě naprosto přirozená. Jsem Domina, kterou baví si lekce plné napětí a očekávání toho, co se bude dít užívat. Ráda poznám, kde jsou tvoje hranice. Nezáleží na tom, jestli jsi začátečník či zkušený otrok. Tvé reference jsou pro mě důležité, ale já rozhodnu, jak bude výchovná lekce probíhat.
Madam – Domina – Klára Adresa : http://madam-domina.nolimit.cz/
Kategorie: Erotika
Klíčová slova: madam, domina, otrok, bdsm, mučení, sex po telefonu
Uloženo: 20.01.2015
SexshopErotické pomůcky - kupte sobě či partnerce vzrušující dárek. Umělé penisy, vibrátory, venušiny kuličky, umělé vagíny, šukací stroje a další. Vše z příjemných materiálu maximalizujících vzrušující zážitky.
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde