Seznamka láska je láska.com

Podle posledních průzkumů si lidé přejí hlavně zdraví, peníze a lásku, ale až 25 % lidí, kteří jsou sami, žádná velká přání ani naděje nemají, protože si myslí, že to nemá cenu a nepřináší to štěstí. Naprosto tak na hledání partnera rezignují.

Změnit jejich život přitom může zcela neškodná registrace na seznamovacím serveru. Řada seznamek se ale už posunula směrem, který se seznamováním nemá příliš společného. Oproti tomu nový portál www.laskajelaska.com se vrací k tradici ryzí seznamky, která je určená pro lidi, kteří to se seznamováním myslí opravdu vážně. Nenaleznete zde žádné neslušné fotografie, jednoduchý čistý vzhled (symbolicky byla za základ zvolena bílá barva) koresponduje i s uživatelsky přívětivým prostředím a snadným ovládáním.

Portál přichází s revoluční metodou hledání vhodného protějšku na bázi psychologických postupů. Pokud uživatelé využijí této možnosti, mají jednak příležitost na základě vyhodnocení svého individuálního testu lépe porozumět sami sobě, zároveň mají možnost najít partnera, který se k nim svými osobnostními charakteristikami nejvíce hodí. Není na tom nic složitého, stačí vyplnit dotazník a pak už pomocí semaforků každý snadno vidí, s kým má ve vztahu zelenou - naopak komu svítí červená a bude lepší raději odbočit jiným směrem.

Kdo nevěří psychologii, může k hledání vhodného protějšku použít legrační funkci nazvanou „láskomat“ a doufat, že mu při troše štěstí padne jackpot.

Rok od roku tento způsob seznamování sílí a láska přes internet už zřejmě překračuje hranice filmových pláten.

Seznamka láska je láska.com Adresa : http://www.laskajelaska.com/
Kategorie: Diskuze, chaty, seznamky
Klíčová slova: seznamka, chat, pokec, laska, seznamovani, seznameni, rande
Uloženo: 26.04.2010
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 1
Hodnocení webu: 1

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde