Chaloupka Sněžník – ubytování Děčín

Prožijte nevšední pobyt – Chaloupka Sněžník
S čistou hlavou, otevřeným srdcem
Nezapomenutelné ubytování ve stylové chaloupce pod vrcholem Děčínského Sněžníku, s aktivitami a instruktorskou podporou zdarma. Wellness s koupacím bio jezírkem.
Objevte a poznávejte nádhernou přírodu a prostředí nejvyšší stolové hory Českosaského Švýcarska a Labských pískovců. Děčínský Sněžník vás zaujme svou polohou i možnostmi sportovního vyžití a relaxace. Procházky, horská a elektro kola, lezení, v zimě běžkování nebo skialpy. Z rozhledny na Sněžníku se lze při dobré viditelnosti těšit pohledem na Děčín, Ještěd, Říp a Drážďany.

Zázemí pro vaše dobrodružství vám poskytne naše Chaloupka, k relaxační i aktivní dovolené dětí i dospělých. V rámci ubytování nabízíme vybavení na nejrůznější sportovní a dobrodružné aktivity a prostorný areál s ohništěm, indiánským týpím, jezírkem, s možností instruktorské podpory v ceně pobytu. Nejen rodiny s dětmi také ocení možnost vlastní přípravy jídel. Regeneraci po aktivním dni můžete svému tělu i duši dopřát v privátním srubovém wellness, nebo při masáži. Společně o Chaloupku Sněžník pečujeme jako o chráněný prostor, pro současné i budoucí generace, bez alkoholu, tabáku a jiných návykových látek. Šťastné, nezapomenutelné zážitky lze u nás vrchovatě načerpat z aktivního prožívaného okamžiku přítomnosti a jeho sdílení s ostatními.
Chaloupka Sněžník – ubytování Děčín Adresa : http://chaloupka-sneznik.cz/
Kategorie: Cestování­, dovolená
Klíčová slova: chaloupka sněžník, ubytování děčínský sněžník, ubytování děčín a okolí, ubytován
Uloženo: 16.06.2022
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

Tip: nejlepší výběr dovolených 2022


 
Copyright © 2005-2022 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde