Hotel U Královny Elišky

Hledáte kvalitní hotel v Hradci Králové ?

Nejlepší ubytování v Hradci Králové nabízí Hotel U královny Elišky, který najdete v klidné historické části na Malém náměstí. Hotel je umístěn v původních měšťanských domech pocházejících ze 14. století. Při rekonstrukci budov byly zachovány původní sklepy i klenbové stropy. V domě, kde se dnes nachází oblíbený hotel, žil v době svých studií spisovatel Karel Čapek, jehož pamětní deska je umístěná u vchodu do hotelu.

Hotel U královny Elišky Hradec Králové poskytuje kvalitní ubytování jak obchodní, tak turistické klientele, rodinám s dětmi a menším skupinám. Hotel rodinného typu s restaurací, kavárnou, letní terasou, vinárnou s barem a tanečním parketem, konferenčními prostory, parkováním a wellness centrem je ideálním místem pro odpočinek, rodinné oslavy, svatby, firemní školení a konference. Klidná poloha v malebné prostředí starého města zaručuje pohodový a příjemný pobyt.

Příjemně strávené chvíle odpočinku v proskleném pavlačovém atriu s bazénkem a vodopádem nebo pobyt ve wellness centru s bazénem, saunou a relaxací ve vířivé vaně, patří k nezapomenutelným okamžikům mnoha hostů.

S vyhlášenou gastronomií Hotelu U královny Elišky se seznámili gurmáni nejen za hranicemi Hradce Králové, ale i v daleké cizině, kde hotelový šéfkuchař Martin Novák vařil mnoha politickým a uměleckým celebritám. Zveme Vás na polední menu, odpolední kávu a večerní posezení u vyhlášených jídel.

Hotel hostil mnoho významných návštěv jak na soukromých, tak na pracovních cestách. Ubytovali jsme české prezidenty a premiéry, evropské a regionální politiky, herce, zpěváky a významné podnikatele.

Hosté hotelu mají zdarma wellness, internetové připojení a Wi-Fi, parkování je zabezpečeno před hotelem.
Hotel U Královny Elišky Adresa : http://www.hotelhradeckralove.cz/
Kategorie: Cestování, dovolená
Klíčová slova: hotel Hradec Králové, hotel v Hradci Králové, ubytování Hradec Králové, ubytován
Uloženo: 20.02.2013
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

Tip: Informace o krásném ostrově Thassos v Řecku. Navštivte evropské poloostrovy alespoň prstem na mapě...

 
Copyright © 2005-2018 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde