Hotel Volcano Spa Hotel ubytování Praha

Nově otevřený Volcano Spa Hotel se nalézá na Praze 5 v klidné prominentní čtvrti a přitom má strategickou polohu, pouhých 10 minut od nákupního centra Nový Smíchov.

Ubytování

Volcano Spa Hotel nabízí luxusní ubytování na čtyřhvězdičkové úrovni. K dispozici je 23 atypických pokojů a apartmá. Všechny pokoje i apartmány jsou pohodlně zařízeny.

Výbavou každého pokoje a apartmá je plochá televize se satelitním příjmem, pracovní stůl s kancelářskou židlí, trezor digi laptop, vestavěná skříň, telefon s přímou volbou. Samozřejmostí je vysokorychlostní připojení k internetu a minibar. K pokojům dále patří koupelna s vanou nebo sprchou.

Unikátní koncept tohoto luxusního hotelu se skvěle snoubí s vybavením pokojů a výjimečnými službami. Hotel Volcano má také v nabídce nekuřácké pokoje. V případě potřeby vám hotel poskytne dětskou postýlku. Jeden z pokojů hotelu Volcano je s bezbariérovým přístupem, upraven pro hendikepované hosty.

Služby

Volcano Complex nabízí nejširší nabídku v oblasti fitness, wellness a spa. Služby, které hosté mohou očekávat jsou sauna, solárium, wellness/lázně, fitness, whirlpool. Pro relaxaci vašeho těla i mysli můžete vybírat z nabízených více než 60 procedur Volcano Spa a Beauty Clinic.

Hotel vám doporučuje využít výřivé vany aromapáru s čistými éterickými oleji a infrasaunu. Pro vaše pohodlí a žádné starosti je pro vaše ratolesti připraven dětský koutek a pro vás kosmetické služby, manikúra a pedikúra.

Samozřejmě je hotel dále vybaven konferenčním sálem o orozlore 66m2 s kapacitou 60 osob. Prostor je vhodný pro konání seminářů, školení nebo firemních jednání. Sál je klimatizovaný a vybavený moderní audiovizuální technikou, plátnem a kvalitním ozvučením.

Restaurace

Doporučujeme využít hotelovou restauraci, kde můžete z jídelního lístku vybírat z osvěžujících chutných jídel a nápojů. Menu obsahuje čerstvé a organické ingredience, které napomáhají k synergickému a vyrovnanému spojení mysli, duše i těla. K dispozici je také příjemné posezení na terase nebo venkovní zahradě. Na vaše přání hotel Volcano zařídí rauty, oslavy nebo jiné konferenční možnosti.

Okolí

V blízkém okolí hotelu Volcano jistě stojí za to navštívit přírodní rezervaci Prokopské údolí. Nedaleko se také nachází národní přírodní památka Požáry, národní přírodní památka Dalejský profil a další atraktivity.

Hotel Volcano Spa Hotel ubytování Praha Adresa : http://www.hotel-volcano-spa-hotel-praha-5.abc-ubytovani.com/
Kategorie: Cestování, dovolená
Klíčová slova: Hotel,Volcano,Spa,Hotel,ubytování,Praha,5,ubytovani
Uloženo: 15.03.2010
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 3
Hodnocení webu: 3

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde