Marazzi Treverk Home

Marazzi rychle reaguje na různorodé potřeby týkající se obytných prostor a moderní architektury. Keramické obklady a dlažba Marazzi se používají nejen na podlahy a stěny pro obytné budovy, ale díky svým vynikajícím technickým a estetickým vlastnostem, jsou stále vybírány pro použití na veřejných prostranstvích a ve velkých architektonických projektech.
Pro novinku tohoto výrobce, která má název Marazzi Treverk Home je charakteristický přírodní vzhled, teplo, jemné hmatové a vizuální vjemy. Design série keramické dlažby a obkladů Marazzi Treverk Home věrohodně imituje vzhled dubového dřeva s jeho typickou podobou. Výrobce sérii nabízí ve čtyřech odstínech hnědé barvy (Marazzi Treverk Home Betula, Marazzi Treverk Home Castagno, Marazzi Treverk Home Larice, Marazzi Treverk Home Olmo, Marazzi Treverk Home Quercia, Marazzi Treverk Home Rovere). Vyrábí se ve třech velikostech, 15x120 cm, 20x120 cm a 30x120cm se saténovým povrchem. Velké formáty umožňují pokládku s minimálními spárami, které dodají prostoru opticky jednolitý celek. Série Marazzi Treverk Home je vhodná jako dlažba, i jako obklad celého bytového interiéru. Své kouzlo dřeva rozvine v koupelnách, kuchyních, halách, obývacích pokojích, kde vnese harmonický styl a vřelost. Špičkové technologické vlastnosti série Marazzi Treverk Home umožňují i využití v komerčních prostorách, jako jsou butiky, restaurace apod., kde navodí přátelskou a uvolněnou atmosféru. Série Marazzi Treverk Home všechny, kteří dávají přednost přirozené eleganci a harmonické kráse.
Uznávaný výrobce Marazzi nabízí ve svých sériích téměř 5 500 produktů, jako jsou obklady a dlažby, či mozaiky v mnoha designech, imitacích, površích, formátech a barvách. Marazzi se specializuje nejen na výrobu, ale i na prodej obkladů a dlažeb. Marazzi Tecnica je po více než 20 let uznávanou a prestižní značkou architektů a projektantů, obzvlášť pokud jde o rozsáhlé projekty nebo stavby, které vyžadují materiály, které vynikají špičkové technické vlastnosti, jako je tvrdost, odolnost proti oděru a namáhání, odolnost proti skluzu, snadné čištění, velké formáty a estetický design.
Marazzi Treverk Home Adresa : http://www.studiokoupelen.cz
Kategorie: Bydlení­, nemovitosti
Klíčová slova: obklad, dlažba, kuchyně, koupelna, exteriér, interiér, mozaika, Marazzi, Treverk
Uloženo: 22.10.2014
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

Tip: nejlepší výběr dovolených 2024


 
Copyright © 2005-2024 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde