Dřevostavby svépomocí - Ekopanely CZ

Chystáte se stavět nový domek? Přemýšlíte o dřevostavbě a hledáte další informace, které by vám usnadnili vaše rozhodnutí? Dřevostavby dnes představují zajímavou možnost pro bydlení. Jedná se o nízkoenergetické domy, které jsou cenově dostupnější než domy postavené z cihel.

Výhody pasivních a nízkoenergetických dřevostavebNízkoenergetické dřevostavby se běžně stavějí na zakázku. Svou velikostí i rozložením se tak zcela přizpůsobí individuálním požadavkům zákazníka. Označují se jako nízkoenergetické, protože náklady na jejich vytápění za rok nepřekročí 50 kWh/m2. Základem je tedy perfektní tepelná izolace, která zaručuje nízkou nákladnost celého bydlení. Pasivní dřevostavby jsou ještě o něco úspornější. Chcete-li ušetřit nemalé peníze za bydlení, určitě se rozhodněte pro některou z těchto dřevostaveb. Na první pohled se nijak neliší od klasického cihlového domku.

Dřevostavby svépomocí od společnosti Ekopanely CZSpecialistou na stavbu dřevostaveb je společnost Ekopanely CZ. Její nízkoenergetické dřevostavby se stavějí z ekopanelů. Jedná se o stavební desky, které umožňují snadnou montáž za minimální pracnosti. Skvěle tepelně i akusticky izolují, jsou odolné vůči požáru a také cenově dostupné. Společnost Ekopanely CZ se zaměřuje především na tak zvané dřevostavby svépomocí. Celá spolupráce spočívá v tom, že vám je dodán materiál, ze kterého si vy sami svou pasivní dřevostavbu postavíte. Zároveň vám společnost poskytne odborné rady a zaškolení. Tento způsob stavby nízkoenergetické nebo pasivní dřevostavby vede k další úspoře finančních prostředků. Druhou zajímavou možností dřevostavby svépomocí je dodávka hrubé stavby, kdy se vy podílíte jen na dokončení.

Nízkoenergetické a pasivní dřevostavby dnes reprezentují moderní bydlení, které je úsporné a pohodlné ve všech aspektech. Nízkoenergetické dřevostavby se mohou realizovat jako přízemní i patrové, na míru vašim konkrétním požadavkům. Pokud se nechcete realizací stavby zabývat sami, obraťte se na společnost Ekopanely.
Dřevostavby svépomocí - Ekopanely CZ Adresa : http://www.ekopanely.cz
Kategorie: Bydlení­, nemovitosti
Klíčová slova: nízkoenergetické dřevostavby, pasivní dřevostavby, dřevostavby svépomocí
Uloženo: 26.10.2012
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 5
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde