Rekonstrukce bytů v Praze - od A do Z!

Kontaktujte rodinnou firmu Chrpa, která je specialistou na rekonstrukce bytového jádra v Praze. Zajistíme pro vás komplexní služby od přestavby bytů, instalatérství až po finální úklid. Postaráme se o vše potřebné a vy budete moci bez starostí přihlízet tomu, jak se váš zastaralý domov mění na nový a moderní.

Nejprve zrekonstruujemeRozhodli jste se zrekonstruovat svůj byt? Kontaktujte nás a my vám zdarma vypracujeme cenový odhad. Jsme odborníky v oblasti rekonstrukce bytového jádra v Praze a rádi se budeme řídit všemi představami, které o dokonalém bydlení máte.

Na řadu přichází instalatéři PrahaVáš byt je již téměř jako nový a jediné, co mu zbývá je nová sprcha a umyvadla v kuchyni a koupelně. Naši léty prověření instalatéři Praha zavedou vodu v celé nemovitosti a v neposlední řadě zajistí, aby vám bylo příjemné teplo.

Zbývá už jen úklidVše je hotové, rekonstrukce bytového jádra proběhla bez problému. K vaší spokojenosti zbývá už jen uklidit nepořádek, který po sobě zanechali instalatéři. Hoďte starosti za hlavu a kontaktujte nás, zajistíme úklid Praha k vaší nejvyšší spokojenosti. Váš nový byt vám perfektně uklidíme, naleštíme okna i nová umyvadla a vy si můžete naplno užít příjemnou atmosféru.


Rekonstrukce bytů v Praze - od A do Z! Adresa : http://chrpasluzby.cz
Kategorie: Bydlení, nemovitosti
Klíčová slova: Úklid Praha, Rekonstrukce bytového jádra Praha, Instalatéři Praha
Uloženo: 06.09.2012
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde