Septiky, žumpy a jímky pro rodinné domy

Betonové jímky je možné využít jako podzemní nádrže na akumulaci odpadních vod z nemovitosti v případě, že není možné objekt napojit na veřejnou kanalizaci. V tomto případě se jedná o žumpy nebo jímky na vyvážení. V případě vhodných geologických podmínek, kdy je možné přečištěné odpadní vody vypouštět do vodoteče nebo vsakovat, navrhujeme zákazníkům obvykle řešení septiku a následného dočištění. Tento způsob je z hlediska životnosti, instalačních a provozních nákladů jednoznačně nejvýhodnější. Vyžaduje však k dispozici značný prostor pro zřízení následného dočištění a případně vsakování.
Jako výrobce a dodavatel samonosných jímek se také zabýváme montážemi retenčních nádrží a dodávkou jímek na dešťovou vodu. Vhodnou velikost Vám rádi spočítáme na základě lokalizace vaší nemovitosti. Systémy zpětného využití dešťové vody se stále častěji prosazují při výstavbě nových objektů. Stejně tak je však možné je zavést i u objektů stávajících.
V případě jakýchkoliv dotazů se obraťte na společnost db Betonové jímky s.r.o., jejíž pracovníci Vám rádi a ochotně vše vyjasní a případně navrhnou technické řešení pro Váš individuální případ.
Septiky, žumpy a jímky pro rodinné domy Adresa : http://www.db-jimky.cz
Kategorie: Bydlení, nemovitosti
Klíčová slova: jímky, žumpy, septiky
Uloženo: 27.08.2012
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde