Rekonstrukce a stavba rodinného domu

STAVOST s.r.o. vznikla roku 1996 transformací stavebního sdružení Stavost. Od svého vzniku se firma specializovala na půdní vestavby a rekonstrukce domů.
Koncem roku 2006 zahájila stavební firma Stavost v Praze výstavbu nízkoenergetických domů, zejména dřevostaveb v systému K-KONTROL. Díky úspěchům ve veřejných soutěžích i nadále vzrůstající důvěře soukromých investorů vykazuje firma Stavost trvalý nárůst obratu, celkových aktiv i počtu kmenových zaměstnanců.
Disponujeme vlastním vozovým a strojním parkem, potřebnou technikou i kvalitní nástrojovou výbavou. Pro speciální práce nebo dodávky využíváme léty prověřené partnery a subdodavatele.
V roce 2008 jsme otevřeli nový areál na Praze 5, který poskytuje potřebné zázemí firmy na jednom místě, zde provozujeme maloobchodní prodejnu a půjčovnu bednění, lešení i stavební mechanizace. Nově nyní provádíme montáže u nás zapůjčeného lešení a stropního bednění včetně částečných či kompletních dodávek železobetonových stropů.
Společnost STAVOST s.r.o. je důvěryhodná a úspěšná firma, která odvádí svoji práci k úplné spokojenosti všech zákazníků a obchodních partnerů. Tvrdé podmínky, které diktuje trh stavebních prací, kladou neobyčejně vysoké požadavky na kvalitu práce zaměstnanců firmy. Přesto jsme uspěli a nyní Vám nabízíme, využít našich zkušeností znalostí a dovedností.
Rekonstrukce a stavba rodinného domu Adresa : http://naklicdomy.cz
Kategorie: Bydlení, nemovitosti
Klíčová slova: rekonstrukce, rodinného domu, stavba, půdní vestavby, přestavba bytu
Uloženo: 13.05.2012
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 3.7
Hodnocení webu: 1.3

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde