Pořídili jste si nemovitost - a co dál?

Rozsáhlá nabídka nemovitostí rozděluje zákazníky realitních kanceláří na dvě skupiny. Na jedné straně jsou ti, kteří potřebují bydlet okamžitě nebo se úpravě domu snaží vyhnout a kteří tudíž logicky sahají po novostavbách.
Druhými jsou klienti, jenž chtějí vnést do nového domova svou osobitost a tito vyhledávají starší domky a následně se pouštějí - po důsledném výběru zhotovitelské firmy - do náročné a často i nákladné rekonstrukce. U objektů, které nevyžadují zásadní statické zásahy, firma obvykle přestavbu zahájí zateplením. Toto sestává jednak ze zateplení celé fasády, které přinese do budoucna úsporu tepla až 50 %, dle vybraného způsobu a provedení.
To jde ruku v ruce s rekonstrukcí a zateplením střechy, kde se nabízí větší množství variant s přihlédnutím k typu střechy a použité krytině. Často se při rekonstrukci využije možnosti půdní vestavby, kde je možno využít například ekonomického a ekologického sádrokartonu či sofistikovaného dřeva. Při výběru zhotovitele je dobré se ujistit, zda je držitelem certifikátu ISO a Zelená úsporám a jaká je výše jeho pojistky pro případné způsobené školy.

Pořídili jste si nemovitost - a co dál? Adresa : http://www.eustrechy.cz
Kategorie: Bydlení­, nemovitosti
Klíčová slova: střechy, krytiny, šindel, sádrokartony
Uloženo: 11.11.2011
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 1
Hodnocení webu: 1

Tip: nejlepší výběr dovolených 2023


 
Copyright © 2005-2023 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde