Revoluce v prodeji nemovitostí bez RK

Jak se stát sám sobě makléřem a ušetřit tak provizi pro RK?

Odpověď na tuto otázku je jednoduchá, stačí si do vyhledávače zadat www.realitnirevoluce.cz.
Ptáte se proč? Protože RealitníRevoluce.cz nabízí majitelům možnost prodat či pronajmout si svou nemovitost přímo, vynechat při vyřizování obchodu makléře a ušetřit tím nemalé částky na provizích.

V tomto směru by na tom nebylo nic revolučního, každý přeci známe specializované servery, které pomáhají majitelům nemovitostí prodat nebo pronajmout bez realitní kanceláře. Nicméně nevýhodou těchto serverů je poměrně nízká návštěvnost v porovnání s giganty jako jsou S-reality, Hyperreality, Annonce...

Projekt tedy nabízí pouze přímým majitelům zveřejnění jejich zakázky nejenom na serveru RealitníRevoluce.cz, ale současně také automatické zobrazení inzerátu až na 45-ti nejdůležitějších a nejnavštěvovanějších realitních serverech v České republice včetně jejich pravidelné aktualizace.

Rozdíl oproti klasické realitní kanceláři spočívá v tom, že u inzerátu je zveřejněný kontakt na přímého majitele nemovitosti. Ten si pak sám zajišťuje prohlídky a vyjednává přímo se zájemci o jeho nemovitost.

Revoluční myšlenka nového serveru spočívá v tom, že majitel nemovitosti se tak okamžitě dostane do centra realitního obchodu a jeho nemovitost ihned získá maximální možnou prezentaci na webech s velkou návštěvností.

Po úspěšné prohlídce a domluvě s kupujícím nebo nájemníkem, je majitelům k dispozici standardní realitní podpora, kterou zajišťují zkušení advokáti. Ti mají mnohaletou praxi a jsou připraveni zajistit profesionální a bezchybně fungující právní servis pro maximální bezpečnost celého realitního obchodu.

Financování nemovitosti pomohou zajistit kvalifikovaní hypoteční makléři z řad členů Asociace hypotečních makléřů ČR. Jejich servis a profesionalita zaručuje pokrytí celé České republiky a poskytnutí kvalitních služeb.

RealitniRevoluce.cz nabízí plno dalších pomocníků při prodeji či pronájmu nemovitosti. Jsou jimi kvalitní vzory smluv ke stažení zdarma, rady, návody, upozornění a doporučení, jak vše bez problémů zvládnout, na co si dávat pozor. V neposlední řadě je vždy po ruce tým odborníků, kteří zajišťují chod infolinky-zdarma, kde ochotně poradí a pomůžou.

A to nejlepší na konec. RealitníRevoluce.cz nemá z uskutečněného obchodního případu žádné provize a ani si neúčtuje žádné procentuelní poplatky. Platí se zde pouze za inzerci na největších realitních serverech a dále standardní poplatek za advokátní služby, pokud si klient takovou službu přeje. Pomoc ve finančních otázkách je pak pro veškeré zájemce zdarma.

Pojďte s námi zahájit revoluci na českém realitním trhu a staňte se sami sobě svým makléřem!!

Revoluce v prodeji nemovitostí bez RK Adresa : http://www.realitnirevoluce.cz
Kategorie: Bydlení­, nemovitosti
Klíčová slova: bezrealitky, bez realitky, nemovitosti, prodej bytu, prodej domu, pronájem
Uloženo: 03.03.2011
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 1
Hodnocení webu: 1

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde