E-shop DORA- nábytek a bytové dplňky

Nábytek DORA


E-shop DORA nabízí více než 5.000 položek v přehledně uspořádaných kategoriích. Najdete zde veškeré vybavení pro každý interiér. Ať už jste spíše pro konzervativní design interiéru nebo máte rádi moderní až futuristický design, určitě Vás nabídka e-shopu zaujme. Namátkou vybíráme ze zajímavého zboží.

Židle


Židlí má e-shop v nabídce téměř 400 druhů. Najdeme zde barové židle, klasické dřevěné židle a židle kovové. Všechny prodávané židle jsou od předních výrobců a jsou pečlivě kontrolovány.

Postele


Nabízené postele jsou rozděleny do dvou základních kategorií - dřevěné postele a postele čalouněné. Dřevěné postele jsou vyrobeny z kvalitního masivního dřeva, dřevo je ošetřeno mořidlem nebo bezbarvým lakem. Čalouněné postele mají obvykle postelový rám z lamina, lehací část a čela jsou čalouněny kvalitní látkou ND.

Komody


Prodávané komody jsou vyrobeny z masivního dřeva nebo lamina. Komody z masívu jsou oblíbené pro svůj pěkný vzhled přírodního dřeva a dlouhou trvanlivost. Jejich nevýhodou je poněkud vyšší pořizovací cena. Komody z lamina se vyznačují vysokou odolností proti mechanickému poškození a dlouhou životností.

Veškerý nábytek a bytové doplňky nabízené v e-shopu DORA jsou od prověřených a kvalitních výrobců. Na veškeré zboží je poskytována standardní záruka, u některého druhu zboží i rozšířená záruka.
Přejeme Vám pohodlný výběr a spokojený nákup.
E-shop DORA- nábytek a bytové dplňky Adresa : http://www.nabytek-dora.cz
Kategorie: Bydlení­, nemovitosti
Klíčová slova: nábytek, židle, postele, komody, e-shop
Uloženo: 18.01.2011
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 2
Hodnocení webu: 2

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde