Ceny energie: srovnání dodavatelů

Každá domácnost má možnost svobodně si vybrat dodavatele elektřiny a plynu. Málokdo však o této možnosti ví, mnozí se bojí složitosti celého procesu. To je však chyba! Změnou dodavatelů energií můžete bez větší námahy ušetřit klidně i tisíce korun ročně. Celý proces navíc není vůbec náročný, vše za vás vyřídí nový dodavatel. Proč to tedy nezkusit?

Nezávislé srovnání cen elektřiny na trhu

Internetový projekt Ceny energie (www.cenyenergie.cz) vás však nepřemlouvá k bezhlavým změnám. Cílem webu je informovat o cenách energie, dostupných tarifech elektřiny a plynu a aktuálních akcích. Nemusíte přitom vyplňovat složitý formulář, nemusíte procházet komplikovanými ceníky dodavatelů, stačí několik kliknutí a dostanete srozumitelnou a jasnou odpověď, zda se vám změna vyplatí.

V přehledné tabulce zjistíte, jak se od sebe liší nabídky ve vašem regionu, jaké jsou speciální akce a kolik můžete ušetřit. Konkurence je přitom veliká, takže rozdíly mezi tarify mohou činit i několik tisíc korun každý rok.

Rady a návody pro každého

Kalkulačku (www.cenyenergie.cz/elektrina/kalkulacka/) a obrovskou databázi tarifů (www.cenyenergie.cz/elektrina/katalog-tarifu/) doplňuje na webu Ceny energie bohatý informační servis, který vám pomůže s každým problémem z oblasti energie. Potřebujete se zorientovat ve faktuře za elektřinu nebo vysvětlit komu a za co vlastně platíte? V magazínu Ceny energie najdete spoustu srozumitelných článků, které vám se všemi problémy poradí.

Web obsahuje i diskusní fórum, kde si mohou čtenáři vyměňovat zkušenosti se službami operátorů, výši svých faktur za energie a další. Pokud máte jakýkoliv dotaz týkající se energií, neváhejte se zeptat!

Posviťte si na operátory!

Za energie každý měsíc utratíte zpravidla několik tisíc korun. Nebojte se nahlédnout do hlubin jejích dodavatelů a zjistěte, zda váš účet náhodou nemůže být nižší. S informacemi a kalkulačkou na webu Ceny energie vám to zabere jen pár minut.

Ceny energie (www.cenyenergie.cz) nabízí:
•nezávislé srovnání tarifů elektřiny a plynu na trhu
•výpočet potenciální úspory
•zkušenosti čtenářů s dodavateli energií
•srozumitelné informace o cenách energií (elektřina, plyn, voda, teplo)

Ceny energie: srovnání dodavatelů Adresa : http://www.cenyenergie.cz
Kategorie: Bydlení­, nemovitosti
Klíčová slova: ceny energie, elektřina, plyn, voda, teplo
Uloženo: 14.09.2010
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde