Autosklo S.O.S - specialisté nejen na vý

Potřebujete vyměnit čelní, boční nebo zadní sklo u svého automobilu? Pokud se stanete obětí krádeže, vandalismu či dopravní nehody, nemusíte několik týdnů čekat na výměnu skla. Máme pro vás tip, jak vše vyřídit velmi pohodlně a už za dvě hodiny být ve svém voze na cestě domů.

Kontaktovat odborníka se vyplatí

Při nutnosti výměny autoskla je určitě výhodnější obrátit se přímo na specializovaný autoservis, než využívat univerzálních opravárenských služeb. Výměna autoskla vyžaduje poměrně precizní práci a není to tedy něco, co byste zvládli ve své garáži.

Pokud máte zájem o opravdu kvalitně odvedenou práci, obraťte se na společnost AUTOSKLO S.O.S NON-STOP, kde máte jistotu rychlého jednání a výměny autoskla v expresním termínu. Když do vozu montují autosklo, využívají zde pouze špičková lepidla značek WÜRTH a BETASEL.

Specializují se na výměny autoskel nejen u osobních, ale též u nákladních automobilů. Jejich pobočku můžete navštívit na Praze 7. Že nemáte svůj vůz jak do servisu dopravit? Po konzultaci si zde můžete domluvit i jeho vyzvednutí. Pokud se navíc jedná o pojistnou událost, získáte nové čelní sklo samozřejmě zdarma (jeho výměna bude uhrazena z pojistky).

Další profesionální služby

V AUTOSKLO S.O.S NON-STOP se soustředí i na další servis kolem vozu. Specializují se na čištění interiérů, které zajišťují mokrou i suchou metodou. Zde využívají moderních technologií italské značky FRABER.

Dále můžete využít renovaci světlometů, která obnoví jejich lesk a optiku. Nemusíte tedy hned kupovat nové reflektory, jejich renovace vám vyjde cenově výhodněji.

Aktuálně na podzim je často využívanou službou také pneuservis. Ten lze využít pro přezutí auta na zimní i letní pneu. Kromě samotného přezutí zde můžete pneumatiky rovnou i zakoupit spolu s dalším příslušenstvím, jako jsou ráfky, ventilky nebo ALU disky. Pneuservis Praha rovněž nabízí možnost uskladnění pneumatik.

Autosklo S.O.S - specialisté nejen na vý Adresa : http://www.autosklosos.cz
Kategorie: Auto-Moto
Klíčová slova: autosklo, autoskla, výměna autoskla
Uloženo: 27.10.2015
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

Další weby o autech: Ford Fiesta, malý Fiat Punto, oblíbený Peugeot 206 a legendární luxusní automobil Dodge Viper.

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde